O nás

Euroline

Euroline

Společnost Euroline s.r.o. byla založena v roce 1994 původně jako autolakovna a v roce 1998 došlo k rozšíření na autoservis.

Od roku 2002 spolupracujeme s autorizovaným servisem AUTO-MOTO STYL, s.r.o., nyní společnost AUTOBOND GROUP a.s. - . Následovala další spolupráce s autorizovanými servisy (CarTec Group, s.r.o. - BMW dealer, Sven Car, s.r.o. - Volvo dealer, Autoset Centrum ČR plus s.r.o. - Renault a Dacia dealer, B of B cars, s.r.o. - Jaguar a Land Rover dealer).

Náš autoservis se zabývá autoopravárenstvím a lakováním vozidel. Poskytujeme karosářské práce, mechanické práce, diagnostiku vozidel, opravu hliníkových karosérií včetně výměny dílů, lepením a nýtováním, pneuservis, zajištění náhradních dílů, kompletní lakování vozidel nejnovější technologií na vodní bázi, celkové vyřízení pojistných událostí (veškerá korespondence za klienta s pojišťovnou) a zapůjčení náhradního vozidla zdarma po dobu opravy.

V roce 2013 byl firmě Euroline s.r.o. udělen od výrobce vozidel BMW audit na veškeré karosářské a lakýrnické práce.

Náš team

V každé oblasti jsme profesionálové.

Ladislav Milerskýjednatel, ředitel
Tel: 737 575 337

Společnost EUROLINE s.r.o. jsem založil. Mám na starost zejména strategické řízení společnosti a rozhodovací procesy.

Tomáš Milerský jednatel, hlavní technik
Tel: 731 169 796

Jsem spoluvlastníkem společnosti Euroline s.r.o. Mojí náplní práce je delegování veškerých opravárenských a diagnostických procesů.

Hana Filová komunikace se zákazníky
Tel: 731 447 332

Pro společnost EUROLINE s.r.o. zajišťuji veškerou komunikaci mezi klientem, popř. partnerem a našim autoservisem.